Úklidové služby Brno

+420 543 235 250
+420 777 880 005

Úklid po malování - Brno a okolí

Poskytujeme služby úklidu po malířských pracích pro klienty z Brna a blízkého okolí. Čeká vás malování nebo se blížíte k jeho konci a pomalu vás napadá, kdo uklidí veškerý nepořádek po malování? Vyřešíme tuto situaci za vás. Hoďte starosti s úklidem po malování za hlavu, objednejte si nás na tuto práci. Až skončíme, nenajdete ani jednu kapičku barvy na zemi, vyčistíme, okna, parapety, uklidíme špinavé zakrývací igelity, očistíme od krycích pásek apod. Služba „úklid po malování Brno“ od L. C. Servis je zárukou vaší spokojenosti. Využijte našich dlouholetých zkušeností.

Rozsah činnosti v rámci úklidu po malování

Rozsah služby „úklid po malování Brno“ a další specifika se řeší dohodou při zadání ze strany klienta. Vždy se snažíme maximálně přizpůsobit úklidové služby vašim individuálním požadavkům. A to včetně konkrétního času, kdy chcete úklid po malování provést. Vyhovuje vám večerní čas? Pro nás to není problém. Máte specifické požadavky na použití ekologických antialergenních čisticích prostředků v domácnosti? Vše zařídíme dle přání. Úklid po malování provedeme precizně, spolehlivě a rychle.

úklid po malování Brno
Úklid po malování - L. C. Servis Brno

Vyžádejte si nezávazné nacenění nebo specifikaci podmínek realizace služby „úklid po malování Brno“. Ideálně, když se s námi spojíte telefonicky. Rádi vám obratem sdělíme veškeré požadované informace. Kontaktujte nás.

L. C. Servis - váš specialista na úklid po malování a po jiných řemeslných úkonech.

Objednat úklid

Novinky

Hledáme brigádníky i studenty na úklid zázemí sportovního centra na ulici Pražákova 53 Brno -Heršpice. 180 Kč / hod čistého +bonusy. . Jedná se úklid v době 22:30 -6:00 hodinách. Informace na m.777880005
menu