Vážení zákazníci, rádi bychom Vás informovali, že standardně fungujeme a nadále přijímáme objednávky. Tým L. C. SERVIS

Úklidové služby Brno

Úklid a protiskluzový systém

+420 543 235 250
+420 777 880 005

Úklid domácností Brno (byty, rodinné domy)

Ušetřete si čas a starosti. Úklid domácností (Brno) za vás provedeme rychle a za dobrou cenu. V čase, který vám vyhovuje.

Naše pomocnice do domácnosti jsou pracovnice, které jsou naprosto spolehlivé a prověřené roky práce v naší firmě. V domácnostech zákazníků zajišťují běžné úklidové práce jako je utírání prachu, mytí WC, koupelny, mytí podlah, vysávání prachu, mytí nádobí, příp. další běžné práce v domácnosti, jako např. žehlení, vynešení odpadků, zalití květin apod. Úklid domácností je prováděn čisticími prostředky a nástroji zákazníka. Pokud by si zákazník přál provést úklidové služby našimi čisticími prostředky a nástroji, je to potřeba předem dohodnout. V případě zájmu si zákazník předem telefonicky dohodne čas úklidu domácnosti, frekvenci, alespoň orientačně počet hodin úklidu a výčet požadovaných prací. Poté se k zákazníkovi v dohodnutém čase dostaví námi vybraná pracovnice a provede požadovaný úklid domácnosti (Brno). Pokud je zákazník spokojen, úklid již dále probíhá dle předem dohodnutých podmínek.

Zajišťujeme pravidelný úklid domácností stejně jako jednorázový úklid např. po malování. Služby úklidu domácností zahrnují různé dílčí realizace. Ty jsou definovány zákazníkem v rámci zadání.

Veškeré úklidové služby jsou prováděny zkušenými pracovníky, kteří ctí diskrétnost, mají smysl pro detail a jsou pečliví. V případě zájmu volejte 777 880 005.

L.C. Servis – kvalitní úklid Brno.


 

Objednat úklid

Novinky

Hledáme spolehlivé ženy ženy na pozici pomocnice do domácnosti plat 130-150 Kč / hod čistého .
Hledáme brigádníky i studenty na jednorázové úklidové práce v Brně . 100-130 Kč / hod čistého .Pracovní doba dle volného vašeho času . Možno i na několik hodin a jeden - dva dny v týdnu . Informace na m.777880005
menu