Úklidové služby Brno

+420 543 235 250
+420 777 880 005

Úklid domácností Brno (byty, rodinné domy)

Ušetřete si čas a starosti. Úklid domácností (Brno) za vás provedeme rychle a za dobrou cenu. V čase, který vám vyhovuje.

Naše pomocnice do domácnosti jsou pracovnice, které jsou naprosto spolehlivé a prověřené roky práce v naší firmě. V domácnostech zákazníků zajišťují běžné úklidové práce jako je utírání prachu, mytí WC, koupelny, mytí podlah, vysávání prachu, mytí nádobí, příp. další běžné práce v domácnosti, jako např. žehlení, vynešení odpadků, zalití květin apod. Úklid domácností je prováděn čisticími prostředky a nástroji zákazníka. Pokud by si zákazník přál provést úklidové služby našimi čisticími prostředky a nástroji, je to potřeba předem dohodnout. V případě zájmu si zákazník předem telefonicky dohodne čas úklidu domácnosti, frekvenci, alespoň orientačně počet hodin úklidu a výčet požadovaných prací. Poté se k zákazníkovi v dohodnutém čase dostaví námi vybraná pracovnice a provede požadovaný úklid domácnosti (Brno). Pokud je zákazník spokojen, úklid již dále probíhá dle předem dohodnutých podmínek.

Prováděné činnosti v rámci úklidu domácnosti

Zajišťujeme pravidelný úklid domácností stejně jako jednorázový úklid např. po malování. Služby úklidu domácností zahrnují různé dílčí realizace. Ty jsou definovány zákazníkem v rámci zadání.

Veškeré úklidové služby jsou prováděny zkušenými pracovníky, kteří ctí diskrétnost, mají smysl pro detail a jsou pečliví. V případě zájmu volejte 777 880 005.

L.C. Servis – kvalitní úklid Brno.


 

Objednat úklid

Novinky

Hledáme brigádníky i studenty na úklid zázemí sportovního centra na ulici Pražákova 53 Brno -Heršpice. 180 Kč / hod čistého +bonusy. . Jedná se úklid v době 22:30 -6:00 hodinách. Informace na m.777880005
menu