Vážení zákazníci, rádi bychom Vás informovali, že standardně fungujeme a nadále přijímáme objednávky. Tým L. C. SERVIS

Úklidové služby Brno

+420 543 235 250
+420 777 880 005

Čištění čalounění Brno

Chcete se zbavit skvrn, která zůstaly po rodinné oslavě na vaší sedačce nebo čalouněném nábytku? S čištěním čalouněného nábytku vám rádi pomůžeme. Máme mnohaleté zkušenosti a kvalitní technologii, díky které bude váš nábytek jako nový.

Jaký čalouněný nábytek zvládneme vyčistit?

Čalouněný nábytek je pohodlný, účelný a v interiéru velmi dobře vypadá. Jeho principem je připevnění různých druhů výplní na nábytek a jeho potažení textilním materiálem. Na trhu dnes existují různé druhy materiálů a barev. Oříškem však bývá jejich čištění. Co když špínu nedokáže ze sedačky vytáhnout nebo vám na ní zůstane flek? Raději to nechte na nás. O váš čalouněný nábytek se profesionálně postaráme.

Odborně vám vyčistíme tento čalouněný nábytek:

Jak provádíme čištění čalouněného nábytku?

Čištění provádíme profesionálními stroji extrakčním způsobem. Speciální hubicí na čalounění se na čištěný povrch pod tlakem vstřikuje čistící roztok, který uvolňuje nečistoty a zároveň se odsávají do stroje. Postup se opakuje, dokud není vše čisté.

Pokud zcela nepomůže stroj na čištění koberců a čalouněného nábytku, tak se zaměříme na zbývající fleky ručně nebo jemným kartáčem.

Kromě čištění čalouněného nábytku provádíme kompletní úklidové služby pro domácnosti i kanceláře. Jsme profesionálové s dlouholetou zkušeností. Zajistíme pro vás jednorázový, pravidelný úklid i pomocnici do domácnosti v Brně. Neváhejte nás kontaktovat.


Objednat úklid

Novinky

Hledáme spolehlivé ženy na pozici pomocnice do domácnosti plat 130-150 Kč / hod čistého.
Hledáme brigádníky i studenty na jednorázové úklidové práce v Brně . 100-130 Kč / hod čistého .Pracovní doba dle volného vašeho času . Možno i na několik hodin a jeden - dva dny v týdnu . Informace na m.777880005
menu