Úklidové služby Brno

+420 543 235 250
+420 777 880 005

Čištění čalounění Brno

Chcete se zbavit skvrn, která zůstaly po rodinné oslavě na vaší sedačce nebo čalouněném nábytku? S čištěním čalouněného nábytku vám rádi pomůžeme. Máme mnohaleté zkušenosti a kvalitní technologii, díky které bude váš nábytek jako nový.

Jaký čalouněný nábytek zvládneme vyčistit?

Čalouněný nábytek je pohodlný, účelný a v interiéru velmi dobře vypadá. Jeho principem je připevnění různých druhů výplní na nábytek a jeho potažení textilním materiálem. Na trhu dnes existují různé druhy materiálů a barev. Oříškem však bývá jejich čištění. Co když špínu nedokáže ze sedačky vytáhnout nebo vám na ní zůstane flek? Raději to nechte na nás. O váš čalouněný nábytek se profesionálně postaráme.

Odborně vám vyčistíme tento čalouněný nábytek:

Jak provádíme čištění čalouněného nábytku?

Službu "čištění čalounění Brno" provádíme profesionálními stroji extrakčním způsobem. Speciální hubicí na čalounění se na čištěný povrch pod tlakem vstřikuje čistící roztok, který uvolňuje nečistoty, a zároveň se odsávají do stroje. Postup se opakuje, dokud není vše čisté.

Pokud zcela nepomůže stroj na čištění koberců a čalouněného nábytku, tak se zaměříme na zbývající fleky ručně nebo jemným kartáčem.

Proč zvolit společnost L.C. Servis na čištění čalounění

Jde o kvalitní a šetrné čištění čalounění, díky němuž bude váš nábytek opět jako nový a vy ušetříte váš drahocenný čas. Navíc zajistíme velmi rychle a bezproblémově čištění vašeho čalounění. Zcela bez obav se můžete spolehnout na naše zkušenosti o odborný tým pracovníku.

Jak objednat čištění čalounění

Chcete-li využít naši službu "čištění čalounění Brno", pak nás prosím kontaktujte pomocí mailu či telefonu. Okamžitě se s vámi spojíme a poskytneme bližší informace o rozsahu servisu a termínu provedení.

Naše úklidové služby jsou realizovány zkušenými pracovníky, kteří ctí diskrétnost, mají smysl pro detail a jsou pečliví. V případě zájmu volejte 777 880 005.

L.C. Servis – kvalitní čištění čalounění Brno.

 

Kromě čištění čalouněného nábytku provádíme kompletní úklidové služby pro domácnosti i kanceláře. Jsme profesionálové s dlouholetou zkušeností. Zajistíme pro vás jednorázový, pravidelný úklid i pomocnici do domácnosti v Brně. Neváhejte nás kontaktovat.


 

------------

Zákazníci hledají naše služby s pomocí výrazů: čištění čalounění Brno, čištění sedací soupravy Brno, čištění sedacích souprav, čištění čalouněné sedačky, čištění sedaček Brno. Dále také: čištění čalounění nábytku, čištění čalouněného nábytku, jak vyčistit čalouněné židle, jak vyčistit mapy na sedačce.

 

 

Objednat úklid

Novinky

Hledáme brigádníky i studenty na úklid zázemí sportovního centra na ulici Pražákova 53 Brno -Heršpice. 180 Kč / hod čistého +bonusy. . Jedná se úklid v době 22:30 -6:00 hodinách. Informace na m.777880005
menu