Vážení zákazníci, rádi bychom Vás informovali, že standardně fungujeme a nadále přijímáme objednávky. Tým L. C. SERVIS

Úklidové služby Brno

+420 543 235 250
+420 777 880 005

Mytí oken Brno

Pro klienty z Brna provádíme různorodé mytí oken od běžných skleněných výplní, přes výlohy, až po jakékoliv velkoformátové skleněné plochy. Realizujeme nejen mytí oken, ale i rámů, parapetů. Objednejte si u nás službu "mytí oken Brno".

Jak probíhá mytí oken

Čistíme všechny druhy oken – kastlová, šroubovací, francouzská, otáčecí, plastová okna, okna s ochrannou fólií apod. Provádíme i mytí prosklených ploch ve výškách. Pro mytí používáme vodu s profesionálním čisticím přípravkem, jež se rozmývákem nanesou, následně se okno setře stěrkou a doleští. Případné odolnější nečistoty odstraňujeme speciální oknářskou žiletkou. Parapety a rámy oken čistíme opět vodou s čistícím přípravkem a v případě většího znečištění používáme čisticí krém. Službu "mytí oken Brno" provádí odborně vyškolený personál s dlouholetými zkušenostmi v oblasti úklidových služeb.

Objednejte si další úklidové služby

Mimo služby "mytí oken Brno" dokážeme poskytnout samozřejmě i ostatní úklidové služby, ať už pro domácnosti, firmy, obchody nebo instituce. V případě zájmu prosím volejte 777 880 005.

L.C. Servis – kvalitní úklid Brno.


 

Objednat úklid

Novinky

Hledáme spolehlivé ženy na pozici pomocnice do domácnosti plat 130-150 Kč / hod čistého.
Hledáme brigádníky i studenty na jednorázové úklidové práce v Brně . 100-130 Kč / hod čistého .Pracovní doba dle volného vašeho času . Možno i na několik hodin a jeden - dva dny v týdnu . Informace na m.777880005
menu