Úklidové služby Brno

+420 543 235 250
+420 777 880 005

Mytí oken Brno

Pro klienty z Brna provádíme různorodé mytí oken od běžných skleněných výplní, přes výlohy, až po jakékoliv velkoformátové skleněné plochy. Realizujeme nejen mytí oken, ale i rámů, parapetů. Objednejte si u nás službu "mytí oken Brno".

Jak probíhá mytí oken

Čistíme všechny druhy oken – kastlová, šroubovací, francouzská, otáčecí, plastová okna, okna s ochrannou fólií apod. Provádíme i mytí prosklených ploch ve výškách. Pro mytí používáme vodu s profesionálním čisticím přípravkem, jež se rozmývákem nanesou, následně se okno setře stěrkou a doleští. Případné odolnější nečistoty odstraňujeme speciální oknářskou žiletkou. Parapety a rámy oken čistíme opět vodou s čistícím přípravkem a v případě většího znečištění používáme čisticí krém. Službu "mytí oken Brno" provádí odborně vyškolený personál s dlouholetými zkušenostmi v oblasti úklidových služeb.

Objednejte si další úklidové služby

Mimo služby "mytí oken Brno" dokážeme poskytnout samozřejmě i ostatní úklidové služby, ať už pro domácnosti, firmy, obchody nebo instituce. V případě zájmu prosím volejte 777 880 005.

L.C. Servis – kvalitní úklid Brno.


 

Profesionální úklidové služby jsou pro mytí oken ideální volbou z několika důvodů. Za prvé, zkušení profíci mají k dispozici nejen vhodné nástroje, ale také širokou paletu čisticích prostředků, které jsou efektivní v odstraňování různých typů nečistot a zároveň šetrné k povrchu oken. Za druhé, kvalitní čištění oken vyžaduje správné techniky a postupy, které jsou známé pouze profesionálním úklidovým společnostem. Za třetí, objednáním profesionální služby můžete ušetřit spoustu času a námahy, což je obzvláště užitečné v případě velkých budov nebo výškových budov, kde je třeba použít speciální nástroje pro mytí oken.

Zákazníci hledají naše služby přes výrazy: umývání oken Brno, mytí oken Brno, čištění oken Brno.

Objednat úklid

Novinky

Hledáme brigádníky i studenty na úklid zázemí sportovního centra na ulici Pražákova 53 Brno -Heršpice. 180 Kč / hod čistého +bonusy. . Jedná se úklid v době 22:30 -6:00 hodinách. Informace na m.777880005
menu