Úklidové služby Brno

+420 543 235 250
+420 777 880 005

Úklid domácností, bytů a domů – Brno

Úklid domácností, bytů a domů patří ke každodenní běžné činnosti. Ne každá domácnost, respektive hospodyňka má však dostatek času, aby prováděla úklid domácnosti pravidelně a důkladně. Potřeba rychlého a profesionálního úklidu zpravidla také vzniká v případech, pokud Váš byt či dům prošel přestavbou nebo pokud jste malovali. Ať už zvolíte jednorázový úklid domácnosti či pravidelný dlouhodobý úklid domácnosti, dokážeme pro Vás zajistit kompletní služby dle Vašich individuálních požadavků. S úklidem domácností pro oblast Brna a okolí máme dlouholeté zkušenosti!

Kompletní přehled cen úklidových služeb pro domácnosti, byty a domy.

Úklid domácností Brno – podrobný přehled poskytovaných činností:

 
 

Proč zvolit společnost L.C. Servis – Úklid domácností Brno?

Luxování (vysávání), zametání, čištění zrcadel, mytí oken, vynášení odpadků a další činnosti, které jsou běžné při úklidu domácností, za Vás obstaráme a ušetříme Váš čas. Navíc velmi rychle a bezproblémově zajistíme kompletní úklid domácnosti po rekonstrukci, malování či uklizení domu před svátky a významnými rodinnými oslavami. Zcela bez obav se můžete spolehnout na naše zkušenosti o odborný tým pracovníku. Zaručujeme diskrétnost a především kvalitu provedené práce.

Prach, alergeny a nečistoty ve Vaší domácnosti již nebudou mít šanci! Pro úklid bytů a rodinných domů používáme techniku a čisticí prostředky, které jsou zdravotně nezávadné a vysoce účinné. Naši pracovníci mají dlouholeté zkušenosti z praxe a jsou důkladně proškoleni. Díky těmto předpokladům dokážeme realizovat úklid domácností ve vysokém standardu.

Nemáte čas na úklid a chcete se věnovat ve volném čase spíše své rodině? Využijte službu "úklid domu Brno". Její rozsah si vzájemně dohodneme a budeme pro vás pravidelně uklízet Váš domov dle sjednaných podmínek. Službu "úklid domu Brno" provádíme pouze pro klienty z Brna a blízkého okolí.

Pravidelný úklid domácnosti

Postaráme se o čistotu vaší domácnosti a výpomoc v domácnosti v pravidelných intervalech. Pokud máte zájem o pravidelný úklid domácnosti, pak jsme připraveni Vám ho obstarat. Díky pravidelnému úklidu a výpomoci v domácnosti od nás budete mít jistotu, že ve stanoveném čase bude Vaše domácnost profesionálně uklizena. Přejete si kompletní pravidelnou pomoc v domácnosti nebo od nás chcete zajistit jen dílčí úklidové činnosti, které osobně prostě nechcete dělat? Rozsah úklidu domácnosti, stejně jako četnost a přesný termín realizace (konkrétní den a čas) společně dohodneme.

Pravidelný úklid budov provádíme v lokalitách: Brno-město, Brno-venkov.

Jak objednat úklid domácností (Brno a okolí)

Chcete-li pro svůj dům či byt zajistit profesionální úklidové služby Brno, pak se prosím na nás obraťte pomocí mailu či telefonu. Okamžitě se s Vámi spojíme a poskytneme bližší informace o úklidu domácnosti, termínech a pracovnících.

Naše úklidové služby jsou realizovány zkušenými pracovníky, kteří ctí diskrétnost, mají smysl pro detail a jsou pečliví. V případě zájmu volejte 777 880 005.

L.C. Servis – kvalitní úklid pro Brno a okolí.
Antonína Procházky 32
Brno - 623 00

tel/fax:
543 235 250

mobil:
777 880 005

-------------

Zákazníci hledají naše služby s pomocí výrazů: úklid domácností Brno, úklid bytů Brno, úklid domu Brno, úklid Brno, úklidové služby Brno, pravidelný úklid domácnosti, výpomoc v domácnosti. Dále také: běžný úklid domácnosti, úklid rodinných domů, dlouhodobý úklid, uklízení bytu Brno, úklid bytu po rekonstrukci, paní na úklid Brno. 

Objednat úklid

Novinky

Hledáme brigádníky i studenty na úklid zázemí sportovního centra na ulici Pražákova 53 Brno -Heršpice. 180 Kč / hod čistého +bonusy. . Jedná se úklid v době 22:30 -6:00 hodinách. Informace na m.777880005
menu