Vážení zákazníci, rádi bychom Vás informovali, že standardně fungujeme a nadále přijímáme objednávky. Tým L. C. SERVIS

Úklidové služby Brno

+420 543 235 250
+420 777 880 005

Úklid domácností, bytů a domů – Brno

Úklid domácností, bytů a domů patří ke každodenní běžné činnosti. Ne každá domácnost, respektive hospodyňka má však dostatek času, aby prováděla úklid domácnosti pravidelně a důkladně. Potřeba rychlého a profesionálního úklidu zpravidla také vzniká v případech, pokud Váš byt či dům prošel přestavbou nebo pokud jste malovali. Ať už zvolíte jednorázový úklid domácnosti či pravidelný dlouhodobý úklid domácnosti, dokážeme pro Vás zajistit kompletní služby dle Vašich individuálních požadavků. S úklidem domácností pro oblast Brna a okolí máme dlouholeté zkušenosti!

Kompletní přehled cen úklidových služeb pro domácnosti, byty a domy.

Úklid domácností Brno – podrobný přehled poskytovaných činností:

Proč zvolit společnost L.C. Servis – Úklid domácností Brno?

Luxování (vysávání), zametání, čištění zrcadel, mytí oken, vynášení odpadků a další činnosti, které jsou běžné při úklidu domácností, za Vás obstaráme a ušetříme Váš čas. Navíc velmi rychle a bezproblémově zajistíme kompletní úklid domácnosti po rekonstrukci, malování či uklizení domu před svátky a významnými rodinnými oslavami. Zcela bez obav se můžete spolehnout na naše zkušenosti o odborný tým pracovníku. Zaručujeme diskrétnost a především kvalitu provedené práce.

Prach, alergeny a nečistoty ve Vaší domácnosti již nebudou mít šanci! Používáme techniku a čisticí prostředky, které jsou zdravotně nezávadné a vysoce účinné. Naši pracovníci mají dlouholeté zkušenosti z praxe a jsou důkladně proškoleni. Díky těmto předpokladům dokážeme realizovat úklid domácností ve vysokém standardu.

Nemáte čas na úklid a chcete se věnovat ve volném čase spíše své rodině? Využijte službu "úklid domu Brno". Její rozsah si vzájemně dohodneme a budeme pro vás pravidelně uklízet Váš domov dle sjednaných podmínek. Službu "úklid domu Brno" provádíme pouze pro klienty z Brna a blízkého okolí.

Jak objednat úklid domácností (Brno a okolí)

Chcete-li pro svůj dům či byt zajistit profesionální úklidové služby Brno, pak se prosím na nás obraťte pomocí mailu či telefonu. Okamžitě se s Vámi spojíme a poskytneme bližší informace o úklidu domácnosti, termínech a pracovnících.

Objednat úklid

Novinky

Hledáme spolehlivé ženy na pozici pomocnice do domácnosti plat 130-150 Kč / hod čistého.
Hledáme brigádníky i studenty na jednorázové úklidové práce v Brně . 100-130 Kč / hod čistého .Pracovní doba dle volného vašeho času . Možno i na několik hodin a jeden - dva dny v týdnu . Informace na m.777880005
menu