Úklidové služby Brno

+420 543 235 250
+420 777 880 005

Úklid firem a kanceláří – Brno

Provádíme jednorázový i pravidelný kompletní úklid v Brně - firmy, kanceláře a obchodní prostory. Jsme připraveni realizovat úklid firem a kanceláři v jakémkoliv rozsahu dle individuálních potřeb zákazníka. Díky našim zkušenostem, dostupným prostředkům a školeným pracovníkům dokážeme zajistit úklid v Brně pro firmy a kanceláře v plném rozsahu. Pravidelný úklid firem i kanceláří tak můžete plně svěřit do naší kompetence. Stačí jen dohodnout rozsah úklidových prací, konkrétní čas a pravidelnost úklidu. Garantujeme diskrétnost, rychlost a bezproblémový servis úklidových služeb pro firmy.

Kompletní přehled cen úklidových služeb pro firmy.

Úklid firem, kanceláří Brno – seznam poskytovaných činností

Proč zvolit společnost L.C. Servis – Úklid firem a kanceláří Brno?

Umíme se kompletně postarat nejen o úklid firmy před významnými akcemi, ale Vaše komerční prostory uvedeme do pořádku i po proběhlých konferencích, obchodních jednáních či oslavách. Vedle jednorázového úklidu v Brně se orientujeme také na služby pravidelného úklidu firem. Kompletně zajišťujeme nejen samotné služby úklidu firem a kanceláří, ale také činnosti výměny a doplňování hygienických potřeb a prostředků.

V našich referencích najdete řadu menších a středně velkých organizací a firem, pro které zajišťujeme úklid kanceláří. Jedná se nejen o firmy s klasickými obchodními prostory a kancelářemi, ale i firmy vlastnící rozsáhlé sklady a výrobní haly. Mezi naše klienty patří i zdravotnická zařízení, školy, hotely, úřady a jiné státní organizace.

Úklid firmy a firemních kanceláří od L.C. Servis znamená nejen čistotu, ale především spokojenost Vašich zaměstnanců a uznání partnerů, kteří navštěvují Vaši firmu. Kvalitně zvládnutý úklid firmy je pro nás důležitý, stejně jako pro Vás. Zakládáme si na spolehlivosti, pečlivosti a diskrétnosti našich pracovníků, proto úklid Vaší kanceláře či firmy proběhne vždy včas a bez problémů dle dohody. Výsledek naší práce můžete kdykoliv překontrolovat – nedostatky v úklidovém servisu nepřipouštíme.

Jak objednat úklid firem a kanceláří (Brno a okolí)

Chcete-li pro svou firmu zajistit profesionální úklidové služby, pak nás prosím kontaktujte pomocí mailu či telefonu. Okamžitě se s Vámi spojíme a poskytneme bližší informace o rozsahu úklidových prací, termínech a pracovnících.

Naše úklidové služby jsou realizovány zkušenými pracovníky, kteří ctí diskrétnost, mají smysl pro detail a jsou pečliví. V případě zájmu volejte 777 880 005.

L.C. Servis – kvalitní úklid Brno.

 

------------

Zákazníci hledají naše služby s pomocí výrazů: úklid kanceláří Brno, úklidové služby pro firmy, úklid firem Brno, firemní úklid, úklidová služby pro firmy.

Objednat úklid

Novinky

Hledáme brigádníky i studenty na úklid zázemí sportovního centra na ulici Pražákova 53 Brno -Heršpice. 180 Kč / hod čistého +bonusy. . Jedná se úklid v době 22:30 -6:00 hodinách. Informace na m.777880005
menu