Úklidové služby Brno

+420 543 235 250
+420 777 880 005

Úklid kanceláří, firemních a obchodních objektů (Brno)

Zajišťujeme úklid komerčních, zdravotnických a školských  objektů, budov státní správy, kanceláří, obchodů, výrobních hal atd. Provádíme jednorázově i pravidelně pro zákazníky z Brna a okolí.

Pro firmy a komerční objekty poskytujeme tyto úklidové služby:

Úklid kanceláří

V případě úklidu kanceláří lze samozřejmě domluvit čas úklidu, který nekoliduje s hlavní provozní dobou kanceláře. Úklid kanceláří tak proběhne buď velmi brzy ráno, nebo až po skončení provozní doby kanceláře. Primárně se orientujeme na úklid kanceláří v Brně a okolí.

Mimo možnosti nastavit úklidové služby podle potřeb a času, který vyhovuje firmě, je hlavní výhodou snížení nákladů na zaměstnávání a školení vlastního úklidového personálu, na obstarávání specifické úklidové techniky.

Co se týká ceny úklidu kanceláří, tak se logicky odvíjí od rozsahu úklidového servisu a množství úkonů, které chcete provést. Máme připraven i ceník úklidu kanceláří ve standardním rozsahu. Nicméně nejlépe je se setkat, probrat detailně vaše požadavky, včetně pravidelnosti provádění úklidu a my vám cenu za úklid kanceláří zpracujeme a vy tak budete mít přesné nacenění.

Máte zájem o úklid kanceláře, firmy nebo komerčních objektů - kontaktujte nás

Naše úklidové služby jsou realizovány zkušenými pracovníky, kteří ctí diskrétnost, mají smysl pro detail a jsou pečliví. V případě zájmu volejte 777 880 005.

L.C. Servis – kvalitní úklid Brno.

 

------------

Zákazníci hledají naše služby s pomocí výrazů: sekání trávy Brno, údržba firemních areálů, úklid firemních areálů, úklid kanceláří Brno, úklidové služby pro firmy, úklid firem Brno, firemní úklid, úklidová služby pro firmy. 

Objednat úklid

Novinky

Hledáme brigádníky i studenty na úklid zázemí sportovního centra na ulici Pražákova 53 Brno -Heršpice. 180 Kč / hod čistého +bonusy. . Jedná se úklid v době 22:30 -6:00 hodinách. Informace na m.777880005
menu