Úklidové služby Brno

+420 543 235 250
+420 777 880 005

Ceník - Úklidové služby Brno

Na této stránce najdete ceníky naší úklidové služby. Úklidové firmy záměrně své ceny veřejně nesdělují, ale my jsme transparentní a nemáme vůči našim klientům důvod ceny "schovávat". Naopak sdělení ceny úklidu domů je pro nás samozřejmostí, stejně jako samotný vstřícný přístup ke klientům ve všech ohledech naší práce.

Ceny úklidu mohou být nastaveny individuálně dle četnosti s ohledem na dlouhodobou spolupráci. Ceníky úklidu neodrážejí případné nestandardní požadavky na úklid, speciální pracovní podmínky a rizikové faktory. Takové ceny úklidu jsou s klientem stanovovány individuálně formou vzájemné dohody. Je logické, že úklidové práce v nestandardních podmínkách nebo s faktorem vyššího nebezpečí jsou účtovany nad rámec standardní ceny. Nicméně o ceně takovýchto úklidových prací se zákazník vždy dozví předem a cenu odsouhlasuje.

Aktuální ceník ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ

Standardní ceny úklidové služby čištění koberců:

Minimální cena za čištění 1 ks koberce je 250 Kč.

 

Aktuální ceník ČIŠTĚNÍ ČALOUNĚNÍ

Standardní ceny úklidové služby čištění čalounění:

Konkrétní cena v rámci „čištění čalounění“ se odvíjí od míry znečištění a velikosti očalouněné plochy.

 

Aktuální ceník MYTÍ OKEN a prosklených ploch

Standardní ceník úklidové služby mytí oken:

 

Aktuální ceník ČIŠTĚNÍ ŽALUZIÍ

Standardní ceník úklidové služby čištění žaluzií:

 

JEDNORÁZOVÉ úklidové služby

Standardní ceník této úklidové služby:

 Úklid v Brně provádí vyškolený personál!

Pravidelný úklid BYTŮ a RODINNÝCH DOMŮ

Standardní ceník této úklidové služby:

 

Pravidelný ÚKLID FIREM, komerčních objektů

Standardní ceník této úklidové služby:

 

Doprava

Doprava: 8 Kč/km.
Provádíme úklid v Brně a blízkém okolí. 

 

Ceny úklidových služeb jsou uvedeny bez 21% DPH .

 

Doplňující informace pro zájemce o cenu úklidu

Pokud máte požadavek na ceník úklidových prací, které jsou specifičtějšího rázu a vyžadují individuální zhodnocení úklidové služby, pak nás kontaktujte. Výše uvedené ceníky úklidových služeb jsou určeny pro standardní situace a rozsahy (standardní plnění). Ceník úklidových prací pro Brno se od ceníku naší úklidové firmy pro lokalitu Brno-venkov liší v nutnosti uhradit dopravu na vzdálenější místa.  

Individuální ceník úklidu domácnosti stanovuje s klientem po vstupní konzultaci, kdy je definován rozsah potřebných úklidových prací a četnost jejich provádění. Cena úklidu domácnosti je na základě vyspecifikování dohodnutého plnění vykalkulována do finální podoby. V případě ceny jednorázového úklidu rodinného domu je opět třeba znát aktuální stav znečištění a požadované úkony. Pokud se jedná o jednorázový úklid po malování či rekonstrukci, musíme dům bezpodmínečně navštívit před samotným naceněním úklidové služby.

------------------

Stránka je zákazníky dohledatelná online přes výrazy: úklid domu cena, úklid bytu ceník, firma na mytí oken, cena úklidu domácnosti, cena za úklid, ceník úklidu, cena za úklid bytu, úklid cena za hodinu, úklid po malování cena, čištění koberců Brno ceník. Dále taktéž: cena za úklid domu, úklid domácnosti cena, cena za úklid kanceláří, úklid kanceláří ceník, ceník úklidových služeb, úklid bytu cena, úklidová firma ceník.

Ohledně tématu mytí oken jsou to tyto výrazy: mytí oken cena, mytí oken cena za m2, ceník mytí oken, ceny za mytí oken, mytí oken ceník, ceny mytí oken.

Objednat úklid

Novinky

Hledáme brigádníky i studenty na úklid zázemí sportovního centra na ulici Pražákova 53 Brno -Heršpice. 180 Kč / hod čistého +bonusy. . Jedná se úklid v době 22:30 -6:00 hodinách. Informace na m.777880005
menu