Úklidové služby Brno

+420 543 235 250
+420 777 880 005

Čištění žaluzií Brno

Pokud se potýkáte s problémy, jako jsou nečistoty, prach a špína, které se usazují na vašich žaluziích a činí je nevzhledné, ale také nehygienické, pak jsme tu pro vás. Naše profesionální tým se specializuje na čištění žaluzií všech druhů a velikostí, a to jak u domácích, tak i u komerčních zákazníků. S použitím moderních technologií a šetrných postupů vám zaručujeme, že vaše žaluzie budou po našem čištění vypadat jako nové a přispějí k čistému a zdravému prostředí vašeho domova nebo kanceláře.

Čistíme všechny běžné druhy horizontálních žaluzií – kovové, umělohmotné, dřevěné. Mytí provádíme vodou s čistícím přípravkem, k jejich očištění používáme měkký bavlněný hadřík a po vyčištění žaluzie ještě osušíme. Vše je šetrné a s dokonalým efektem. Zbavíme vaše žaluzie nánosů prachu a mikroorganických nečistot.

Jak objednat čištění čalounění

Chcete-li využít naši službu "čištění žaluzií Brno", pak nás prosím kontaktujte pomocí mailu či telefonu. Okamžitě se s Vámi spojíme a poskytneme bližší informace o možnostech čištění žaluzií. Naše úklidové služby jsou realizovány zkušenými pracovníky, kteří ctí diskrétnost, mají smysl pro detail a jsou pečliví.

Ostatní úklidové služby spojené s čištěním žaluzií

Pro klienty z Brna zařídíme nejen čištění žaluzií, ale i mytí oken a ostatní úklidové služby, ať už pro domácnosti, firmy, obchody nebo instituce. V případě zájmu prosím volejte 777 880 005.

L.C. Servis – kvalitní úklid Brno.

Objednat úklid

Novinky

Hledáme brigádníky i studenty na úklid zázemí sportovního centra na ulici Pražákova 53 Brno -Heršpice. 180 Kč / hod čistého +bonusy. . Jedná se úklid v době 22:30 -6:00 hodinách. Informace na m.777880005
menu