Vážení zákazníci, rádi bychom Vás informovali, že standardně fungujeme a nadále přijímáme objednávky. Tým L. C. SERVIS

Úklidové služby Brno

+420 543 235 250
+420 777 880 005

Úklid firem, obchodů - Brno

Pravidelný komplexní úklid kanceláří, komerčních prostor, firemních sídel apod.  Zajistíme vše pro úklid firem v Brně.

Realizujeme pravidelné i jednorázové úklidy firem, kanceláří a dalších komerčních prostor. Zákazník si předem dohodne čas úklidu, frekvenci, počet hodin a výčet úklidových prací. Dle domluvy zajišťujeme a i úklidové prostředky a nástroje.

Činnosti v rámci služby úklid firem a kanceláří

Úklid firem (Brno) zpravidla zahrnuje: mytí podlahy, vysávání, úklid sociálního zařízení, mytí oken.

Zajišťujeme také doplňování hygienických a toaletních potřeb do firem. Tato služba řeší požadavek klienta na doplňování hygienických a toaletních potřeb v komerčních prostorách, kdy si zákazník dohodne konkrétní druhy, množství a frekvenci doplňování.

Čistíme všechny druhy umělých květin. Čištění provádíme vodou nebo párou. Dále provádíme údržbu zeleně, odklízení sněhu, posyp ploch, vyklízení bytů a jiných prostor včetně likvidace, příprava bytů a jiných prostor před výměnou oken.

Všechny realizované úklidové služby jsou prováděny zkušenými pracovníky, kteří ctí diskrétnost, mají smysl pro detail a jsou pečliví. Pokud chcete zadat poptávku, volejte 777 880 005.

L.C. Servis – kvalitní úklid Brno.


 

Objednat úklid

Novinky

Hledáme spolehlivé ženy na pozici pomocnice do domácnosti plat 130-150 Kč / hod čistého.
Hledáme brigádníky i studenty na jednorázové úklidové práce v Brně . 100-130 Kč / hod čistého .Pracovní doba dle volného vašeho času . Možno i na několik hodin a jeden - dva dny v týdnu . Informace na m.777880005
menu