Úklidové služby Brno

+420 543 235 250
+420 777 880 005

Úklid firem, obchodů - Brno

Pravidelný komplexní úklid kanceláří, komerčních prostor, firemních sídel apod.  Zajistíme vše pro úklid firem v Brně.

Realizujeme pravidelné i jednorázové úklidy firem, kanceláří a dalších komerčních prostor. Zákazník si předem dohodne čas úklidu, frekvenci, počet hodin a výčet úklidových prací. Dle domluvy zajišťujeme a i úklidové prostředky a nástroje.

Činnosti v rámci služby úklid firem a kanceláří

Úklid firem (Brno) zpravidla zahrnuje: mytí podlahy, vysávání, úklid sociálního zařízení, mytí oken.

Zajišťujeme také doplňování hygienických a toaletních potřeb do firem. Tato služba řeší požadavek klienta na doplňování hygienických a toaletních potřeb v komerčních prostorách, kdy si zákazník dohodne konkrétní druhy, množství a frekvenci doplňování.

Čistíme všechny druhy umělých květin. Čištění provádíme vodou nebo párou. Dále provádíme údržbu zeleně, odklízení sněhu, posyp ploch, vyklízení bytů a jiných prostor včetně likvidace, příprava bytů a jiných prostor před výměnou oken.

Všechny realizované úklidové služby jsou prováděny zkušenými pracovníky, kteří ctí diskrétnost, mají smysl pro detail a jsou pečliví. Pokud chcete zadat poptávku, volejte 777 880 005.

L.C. Servis – kvalitní úklid Brno.


 

Objednat úklid

Novinky

Hledáme brigádníky i studenty na úklid zázemí sportovního centra na ulici Pražákova 53 Brno -Heršpice. 180 Kč / hod čistého +bonusy. . Jedná se úklid v době 22:30 -6:00 hodinách. Informace na m.777880005
menu