Vážení zákazníci, rádi bychom Vás informovali, že standardně fungujeme a nadále přijímáme objednávky. Tým L. C. SERVIS

Úklidové služby Brno

+420 543 235 250
+420 777 880 005

Čištění koberců - Brno

Čistíme všechny běžné druhy koberců, jsme schopni vyčistit i vlněné a látkové (tkané) koberce. Koberce lze vyčistit jednostranně nebo oboustranně, dle přání zákazníka. Čištění koberců provádíme extrakčním strojem Champ s valivým rotačním kartáčem.
Postup práce: na koberec se nastříká voda s čistícím přípravkem, dojde k proprání vlasu koberce valivým rotačním kartáčem a následně se pod tlakem odsaje špinavá voda z koberce. Toto vše probíhá v jedné fázi. Dle míry znečištění koberce se tato fáze opakuje. Koberec po vyčištění zůstává vlhký, doba schnutí je podle míry znečištění koberce 8-24 hod. V případě odolných skvrn používáme další přípravky dle druhu skvrny. Jsme schopni odstranit i žvýkačky, vosk apod.

Čištění koberců v naší provozovně v Brně

Koberce čistíme i v naší provozovně - dle přání zákazníka. Koberec si přiveze a odveze zákazník nebo zajišťujeme také dopravu. K čištění koberců v naší firmě přijímáme koberce pouze do šíře 3,5 m. délka může být libovolná. Koberce dodáváme vyčištěné zpravidla do jednoho týdne, ale je možné sjednat i jiný termín.

Veškeré námi poskytované úklidové služby jsou realizovány zkušenými pracovníky, kteří ctí diskrétnost, mají smysl pro detail a jsou pečliví. Pokud chcete zadat poptávku, volejte 777 880 005.

L.C. Servis – kvalitní úklid Brno.

 

Objednat úklid

Novinky

Hledáme spolehlivé ženy na pozici pomocnice do domácnosti plat 130-150 Kč / hod čistého.
Hledáme brigádníky i studenty na jednorázové úklidové práce v Brně . 100-130 Kč / hod čistého .Pracovní doba dle volného vašeho času . Možno i na několik hodin a jeden - dva dny v týdnu . Informace na m.777880005
menu