Vážení zákazníci, rádi bychom Vás informovali, že standardně fungujeme a nadále přijímáme objednávky. Tým L. C. SERVIS

Úklidové služby Brno

+420 543 235 250
+420 777 880 005

Čištění koberců - Brno

Čistíme všechny běžné druhy koberců, jsme schopni vyčistit i vlněné a látkové (tkané) koberce. Koberce lze vyčistit jednostranně nebo oboustranně, dle přání zákazníka. Čištění koberců provádíme extrakčním strojem Champ s valivým rotačním kartáčem.
Postup práce: na koberec se nastříká voda s čistícím přípravkem, dojde k proprání vlasu koberce valivým rotačním kartáčem a následně se pod tlakem odsaje špinavá voda z koberce. Toto vše probíhá v jedné fázi. Dle míry znečištění koberce se tato fáze opakuje. Koberec po vyčištění zůstává vlhký, doba schnutí je podle míry znečištění koberce 8-24 hod. V případě odolných skvrn používáme další přípravky dle druhu skvrny. Jsme schopni odstranit i žvýkačky, vosk apod.

Čištění koberců v naší provozovně v Brně

Koberce čistíme i v naší provozovně - dle přání zákazníka. Koberec si přiveze a odveze zákazník nebo zajišťujeme také dopravu. K čištění koberců v naší firmě přijímáme koberce pouze do šíře 3,5 m. délka může být libovolná. Koberce dodáváme vyčištěné zpravidla do jednoho týdne, ale je možné sjednat i jiný termín.

Jak provádíme čištění čalouněného nábytku?

Službu "čištění čalounění Brno" provádíme profesionálními stroji extrakčním způsobem. Speciální hubicí na čalounění se na čištěný povrch pod tlakem vstřikuje čistící roztok, který uvolňuje nečistoty, a zároveň se odsávají do stroje. Postup se opakuje, dokud není vše čisté.

Pokud zcela nepomůže stroj na čištění koberců a čalouněného nábytku, tak se zaměříme na zbývající fleky ručně nebo jemným kartáčem.

Proč zvolit společnost L.C. Servis na čištění koberců

Jde o kvalitní a šetrné čištění koberců, díky němuž bude váš koberec či běhoun opět jako nový a vy ušetříte váš drahocenný čas. Navíc zajistíme velmi rychle a bezproblémově čištění vašich koberců. Zcela bez obav se můžete spolehnout na naše zkušenosti o odborný tým pracovníku.

Jak objednat čištění koberců

Chcete-li využít naši službu "čištění koberců Brno", pak nás prosím kontaktujte pomocí mailu či telefonu. Okamžitě se s vámi spojíme a poskytneme bližší informace o ceně čištění koberců a nejbližším termínu provedení.

Naše úklidové služby jsou realizovány zkušenými pracovníky, kteří ctí diskrétnost, mají smysl pro detail a jsou pečliví. V případě zájmu volejte 777 880 005.

L.C. Servis – kvalitní úklid Brno.

 


 

-----------

Zákazníci hledají naše služby na internet s pomocí výrazů: čištění koberců, čištění koberců Brno, strojní čištění koberců, čistírna koberců Brno, tepování koberců Brno, ceník čištění koberců, čištění koberců v Brně.

Objednat úklid

Novinky

Hledáme brigádníka na dohodu na volné místo . Jedná se o úklid kanceláří 2 x týdně cca3-4 hodiny na ulici Eliášova Brno Žabovřesky. Plat 150/hod Kč čistého + bonusy.
Hledáme brigádníky i studenty na úklid zázemí sportovního centra na ulici Pražákova 53 Brno -Heršpice. 130-160 Kč / hod čistého +bonusy. .Pracovní doba dle volného vašeho času . Možno i na jeden - dva dny v týdnu . Jedná se úkid v ranních hodinách. Informace na m.777880005
menu