Úklidové služby Brno

+420 543 235 250
+420 777 880 005

Čištění koberců - Brno

Čistíme všechny běžné druhy koberců, jsme schopni vyčistit i vlněné a látkové (tkané) koberce. Koberce lze vyčistit jednostranně nebo oboustranně, dle přání zákazníka. Čištění koberců provádíme extrakčním strojem Champ s valivým rotačním kartáčem.
Postup práce: na koberec se nastříká voda s čistícím přípravkem, dojde k proprání vlasu koberce valivým rotačním kartáčem a následně se pod tlakem odsaje špinavá voda z koberce. Toto vše probíhá v jedné fázi. Dle míry znečištění koberce se tato fáze opakuje. Koberec po vyčištění zůstává vlhký, doba schnutí je podle míry znečištění koberce 8-24 hod. V případě odolných skvrn používáme další přípravky dle druhu skvrny. Jsme schopni odstranit i žvýkačky, vosk apod.

Čištění koberců v naší provozovně v Brně

Koberce čistíme i v naší provozovně - dle přání zákazníka. Koberec si přiveze a odveze zákazník nebo zajišťujeme také dopravu. K čištění koberců v naší firmě přijímáme koberce pouze do šíře 3,5 m. délka může být libovolná. Koberce dodáváme vyčištěné zpravidla do jednoho týdne, ale je možné sjednat i jiný termín.

Proč zvolit společnost L.C. Servis na čištění koberců

Jde o kvalitní a šetrné čištění koberců, díky němuž bude váš koberec či běhoun opět jako nový a vy ušetříte váš drahocenný čas. Navíc zajistíme velmi rychle a bezproblémově čištění vašich koberců. Zcela bez obav se můžete spolehnout na naše zkušenosti o odborný tým pracovníku.

Standardní ceny čištění koberců:

Minimální cena za čištění 1 ks koberce je 150 Kč.

Jak objednat čištění koberců

Chcete-li využít naši službu "čištění koberců Brno", pak nás prosím kontaktujte pomocí mailu či telefonu. Okamžitě se s vámi spojíme a poskytneme bližší informace o ceně čištění koberců a nejbližším termínu provedení.

Naše úklidové služby jsou realizovány zkušenými pracovníky, kteří ctí diskrétnost, mají smysl pro detail a jsou pečliví. V případě zájmu volejte 777 880 005.

L.C. Servis – kvalitní úklid Brno.

 


 

-----------

Zákazníci hledají naše služby na internet s pomocí výrazů: čištění koberců, čištění koberců Brno, strojní čištění koberců, čistírna koberců Brno, tepování koberců Brno, ceník čištění koberců, čištění koberců v Brně.

Objednat úklid

Novinky

Hledáme brigádníky i studenty na úklid zázemí sportovního centra na ulici Pražákova 53 Brno -Heršpice. 180 Kč / hod čistého +bonusy. . Jedná se úklid v době 22:30 -6:00 hodinách. Informace na m.777880005
menu