Vážení zákazníci, rádi bychom Vás informovali, že standardně fungujeme a nadále přijímáme objednávky. Tým L. C. SERVIS

Úklidové služby Brno

Úklid a protiskluzový systém

+420 543 235 250
+420 777 880 005

úklidové služby Brno

Vyhledané výsledky pro: úklidové služby brno, nalezeno 10 výskytů.

Přehled úklidových služeb: Strojní vybavení: Na úklidové služby používáme profesionální techniku a osvědčené výrobky českých a zahraničních firem. Wap Karcher CHamp L.C. Servis – kvalitní úklid Brno.
...(Brno) za vás provedeme rychle a za dobrou cenu. V čase, který vám vyhovuje. Naše pomocnice do domácnosti jsou pracovnice, které jsou naprosto spolehlivé a prověřené roky práce v naší firmě. V domácnostech zákazníků zajišťují běžné úklidové práce jako je...
...zeleň odklízení sněhu zametání chodníků - ručně, strojově Naše úklidové služby jsou realizovány zkušenými pracovníky, kteří ctí diskrétnost, mají smysl pro detail a jsou pečliví. V případě zájmu volejte 777 880 005. L.C. Servis – kvalitní úklid Brno.
...je možné sjednat i jiný termín. Veškeré námi poskytované úklidové služby jsou realizovány zkušenými pracovníky, kteří ctí diskrétnost, mají smysl pro detail a jsou pečliví. Pokud chcete zadat poptávku, volejte 777 880 005. L.C. Servis – kvalitní úklid Brno.  
...a odstraňování skvrn je stejná jako u koberců. Mimo čištění čalounění pro zákazníky z Brna zajišťujeme i kompletní úklidové služby pro domácnosti, firmy, obchody a instituce. Pokud chcete zadat poptávku, volejte 777 880 005. L.C. Servis – kvalitní úklid Brno.
...Brno". Čistíme všechny druhy oken – kastlová, šroubovací, francouzská, otáčecí, plastová okna, okna s ochrannou fólií apod. Provádíme i mytí prosklených ploch ve výškách. Pro mytí používáme vodu s profesionálním čisticím přípravkem, jež se rozmývákem nanesou, následně se okno setře stěrkou a...
...a mikroorganických nečistot. Pro klienty z Brna zařídíme nejen čištění žaluzií, ale i mytí oken a ostatní úklidové služby, ať už pro domácnosti, firmy, obchody nebo instituce. V případě zájmu prosím volejte 777 880 005. L.C. Servis – kvalitní úklid Brno.
...emulze a vosky, provádíme impregnace mramoru, dlažeb, parket, dřevěných podlah a laminátů. Mimo strojního čištění podlah nabízíme i ostatní úklidové služby zahrnující jakékoliv typy a rozsahy úklidu volejte 777 880 005. L.C. Servis – kvalitní úklid Brno.
...nebytových a komerčních prostor. Veškeré námi poskytované úklidové služby jsou realizovány zkušenými pracovníky, kteří ctí diskrétnost, mají smysl pro detail a jsou pečliví. Pokud chcete zadat poptávku, volejte 777 880 005. L.C. Servis – kvalitní úklid Brno.
...úklidové prostředky a nástroje. Úklid firem (Brno) zpravidla zahrnuje: mytí podlahy, vysávání, úklid sociálního zařízení, mytí oken. Zajišťujeme také doplňování hygienických a toaletních potřeb do firem. Tato služba řeší požadavek klienta na doplňování hygienických a toaletních potřeb v komerčních prostorách,...

Objednat úklid

Novinky

Hledáme spolehlivé ženy na pozici pomocnice do domácnosti plat 130-150 Kč / hod čistého.
Hledáme brigádníky i studenty na jednorázové úklidové práce v Brně . 100-130 Kč / hod čistého .Pracovní doba dle volného vašeho času . Možno i na několik hodin a jeden - dva dny v týdnu . Informace na m.777880005
menu